تبلیغات
آفتاب پنهان - تكریم پیامبر از حضرت
 
صفحه نخست          تماس با مدیر            نسخه موبایل                RSS                  
دوستان
تكریم پیامبر از حضرت
پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله و سلم در احادیث فراوانى به آمدن مهدى ارواحنا له الفداء بشارت داده واز حضرت تكریم كرده است.

ابوذر غفارى مى گوید از پیغمبر خدا شنیدم كه فرمود: هركس مرا واهل بیت مرا دوست دارد آن گاه اشاره به على و حسنین علیه السلام كرد. وگفت این برادرم و بهترین اوصیاست و سبطین من بهترین اسباط، وبه زودى خارج مى فرماید خداى تعالى از صلب حسین، ائمه دین را واز ماست مهدى این امت . گفتم: اى پیغمبر خدا چند نفر ائمه پس از شما خواهند بود . فرمود: به عدد نقباء بنى اسرائیل.

نیز پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: خروج مى كند مردى از اهل بیت من كه عمل مى كند به سنت من وخدا بركت خود را به سبب او از آسمان نازل مى فرماید وبركات زمین را به سبب او ظاهر مى نماید و زمین را پر از عدل مى نماید بعد از آن كه پر شده باشد از ظلم و جور.

نیز فرموده: امامان پس از من دوازده تن خواهند بود . یا على تو اول ایشانى و آخر آن ها امام قائمى است ملقب به مهدى كه خداى عالم در دوره آخر به دست او فتح مى فرماید مشرق ومغرب زمین را. [1]

پی نوشت :
[1] اد یان ومهدویت ص36 و 37.


هوای دلاینجا آسمان ابری ست
آنجا را نمی دانم
اینجا هوایش بهاری نیست
آنجا را نمی دانم
اینجا عاشقا تنهایند
آنجا را نمی دانم
اینجا دل برای تو تنگ است
آنجا را نمی دانم...
کتابنامه

کتاب «مهدیان دروغین» تألیف حجت‌الاسلام رسول جعفریان منتشر و روانه بازار شد. دانشیار دانشگاه تهران در این کتاب به تقسیم حوزه‌های مختلف جغرافیایی دنیای اسلام پرداخته و مهدیان دروغین در مناطق و دوره‌های مختلف تاریخ را معرفی کرده است.

نظرسنجی
به نظر شما چقدر برای واقعه ظهور آماده هستیم؟دیگر امکاناتاین نوا را در وبلاگ خود پخش کنید:

شمارنده
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :